Угринівська громада

Восьме демократичне скликання
Сьома  сесія
РІШЕННЯ

16.06.2022 року                                                                 с. Угринів

Про встановлення місцевих
 податків   і зборів з 2023 рік

Керуючись ст.143 Конституції України,  статтями 7,10, пунктом 12.3 статті 12, абзацом четвертим підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 та абзацом другим пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради, керуючись пунктом 24 статті 26, та статтями 59 та 69  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Угринівської сільської ради такі місцеві податки та збори:

1.1. Податок на майно:                                                              Додаток 1.
1.2. Плата за землю.                                                                   Додаток 2.
1.3. Податок на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.                   Додаток 3.
1.4. Туристичний збір.                                                               Додаток 4.
1.5. Збір за місця для паркування транспортних засобів.      Додаток 5.
1.6. Транспортний податок.                                                      Додаток 6.
1.7. Єдиний податок для першої групи платників податку.   Додаток 7.
1.8. Єдиний податок для другої групи платників податків.   Додаток 8.

2. Установити на території Угринівської сільської ради  :

2.1. Пільги для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.      Додаток 9.

2.2. Пільги для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку.      Додаток 10.

3. Оприлюднити це рішення на офіційному веб сайті сільської ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та соціально-економічного розвитку.
5. Рішення набирає чинності з 01.01.2023 року.

Сільський голова                                                   Мирослав Вівчаренко