Угринівська громада
Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Голова громади

ВІВЧАРЕНКО МИРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ

Фото без описуМирослав Васильович Вівчаренко народився 27 січня 1957 року у селищі Стрілка Братського району Іркутської області (росія),  куди у 1950-му році були виселені батьки. У 1960-му році сім’я повернулася в рідне село. Навчався в Угринівській восьмирічній, а потім у середній школі № 13 м. Івано-Франківська. До армії працював на шиноремонтному заводі. Після служби, працюючи на цьому ж підприємстві, навчався на вечірньому відділенні Івано-Франківського інституту нафти і газу. Далі його робота бла пов’язана з проектно-будівельним об’єднанням облспоживспілки (1983-1998 р.р.), де пройшов шлях від майстра до директора автоколони.

У 1998 році очолив Галицьке райспоживтовариство, яке на той час знаходилося у стані банкрутства. Але його таки вдалося  відновити і воно успішно працює донині.

Впродовж 2004-2005 років на базі Львівської комерційної академії прослухав курс з управління капіталом підприємств, основ менеджменту, фінансового планування та прогнозу, антикризового фінансового управління…

Двічі  (2010 р., 2015 р.)  обирався сільським головою Угринова.

Двічі (2018 р., 2020 р.) обраний головою Угринівської сільської ради ТГ.